Blog » Gospodarka, finanse

Satysfakcja klienta
http://www.divepolska.com/
Ponad 10 letnie doświadczenie i regularne poszerzanie bazy wiedzy, pozwala nam oferować przedsiębiorcom z różnych branży profesjonalne audyty jakości świadczonych przez pracowników firm usług. Proponujemy przeprowadzanie badań satysfakcji klientów, pracowników, a przede wszystkim - mystery shopping. Usługa tego typu polega na wcielenie się w rolę przeciętnego klienta i skorzystanie z usług sprzedawcy, a następnie wypełnienie ankiety o wrażeniach. Satysfakcja klienta to bowiem najbardziej skuteczna reklama.
Porównywarka ubezpieczeń samochodowych
Jeżeli doceniasz właściwości jak na przykład uznana jakość ponadto solidność oraz szeroki asortyment rozwiązań to serdecznie zapraszamy do precyzyjnego poznania naszej nowatorskiej oferty. Najmocniej zachęcamy do zainteresowania się naszą witryną internetową gdzie dostępny jest kalkulator OC/AC czyli prosta i szybka porównywarka ubezpieczeń samochodowych. Jeżeli jesteście Państwo poruszeni sugerujemy odwiedzenie nas na stronie internetowej. Zapraszamy.
Korporacyjny Model Danych
Narzędzie IT dla korporacji
Przedsiębiorstwo proponuje narzędzie, które umożliwi zarządzanie informacjami w firmie. Możliwa jest konfiguracja informacji oraz zarządzanie merytoryczną treścią przez użytkowników. Dzięki temu, możliwy jest korporacyjny model danych, który umożliwi prowadzenie prac z aplikacji lub poprzez integrację z systemami.
Kancelaria radcy prawnego
Pomoc prawna
Kancelaria radcy prawnego LexVin w Warszawie to świetne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Jeśli zależy Tobie na profesjonalnych usługach, błyskawicznej realizacji zlecenia i najlepszych radach. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, potrzebujące pomocy prawnej, do zapoznania się oraz skorzystania z naszych wyjątkowych usług.
doradztwo podatkowe
Opinie, konsultacje oraz nadżór prawny
Prowadzona przez nas placówka mieści się w Warszawie i posiada 3 oddziały w innych miastach w Polsce. Doradztwo podatkowe to jeden z obszarów naszej działalności. W ramach tej usługi przeprowadzamy konsultacje, tworzymy opinie prawne, sprawujemy stały nadzór, a także świadczymy usługi związane ze sporządzaniem wniosków o interpretację.
zastosowanie papieru
Wykorzystanie różnych papierów
W zależności od tego, o jakim sektorze usług lub przemysłu mowa, zastosowanie papieru będzie przedstawiać się zgoła inaczej. W pracy biurowej przede wszystkim będzie chodzić o korespondencję, wydruki (zarówno notatek jak i rocznych raportów) oraz potrzeby działu księgowości. W przypadku rynku księgarskiego będą potrzebne nadające się na okładkę oraz wypełnienie książek.
księgowość
Głównym profilem naszej działalności jest księgowość. Obsługa ta dotyczy zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. W ramach naszych zadań zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczaniem deklaracji podatkowych, a także ewidencją ksiąg handlowych. Dodatkowo jesteśmy odpowiedzialni za wyliczanie urlopów i odpraw.
Skup złota Łódź
Lombard w Łodzi prowadzi bezpieczny i profesjonalny skup złota. Punkty, w których można oddać różnego rodzaju biżuterię ulokowane są w różnych miejscach w Łodzi, Płocku i Kutnie. Mogą w nich Państwo uzyskać naprawdę atrakcyjne warunki finansowe. Zachęcamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży i skupu!
Transfer pricing
WTS Saja - dokumentowanie cen transferowych
Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym, od 2000 roku podmioty działające w ramach jednej grupy kapitałowej, które dokonują transakcji pomiędzy sobą, zobowiązane są do przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Stworzenie bazy danych do transfer pricing wymaga wiedzy oraz doświadczenia, które gwarantuje Państwu WTS Saja.
Optymalizacje podatkowe
Planowanie i optymalizacja podatkowa
Jeżeli poszukujesz ekspertów, którzy zakres świadczonych usług byliby w stanie dostosować do Twoich, indywidualnych potrzeb, to z pewnością biuro księgowe Golden Tax stanie na wysokości zadania. Prowadzimy rachunki, obsługę kadrowo-płacową, świadczymy usługi consultingowe związane z zagadnieniami finansowymi, jak również przygotowujemy dla naszych Klientów dopasowane optymalizacje podatkowe, dające im w praktyce większą swobodę działania. Jeżeli takiego wsparcia oczekujesz - skontaktuj się z nami!
tonery do drukarek Wrocław
Materiały eksploatacyjne do urządzeń laserowych
Koszty codziennego użytkowania urządzeń biurowych - między innymi kserokopiarek - mogą okazać się dość wysokie. Nasza oferta to bogaty zbiór przystępnych cenowo materiałów eksploatacyjnych, takich jak tonery do drukarek. Wrocław to lokalizacja naszego sklepu stacjonarnego, zapraszamy także do sprawdzenia produktów na naszej stronie internetowej.
Organizacja webinarów
Webinary organizacja
W aktualnej sytuacji bardzo wiele eventów musi odbywać się online ze względu na bezpieczeństwo uczestników. Są to różnego rodzaju wykłady, webinary, konferencje. Organizacja takich wydarzeń nie zawsze jest łatwa, wymaga bowiem pewnej sprawności w posługiwaniu się mediami społecznościowymi i różnymi oprogramowaniami.