Blog » Gospodarka, finanse

biura rachunkowe warszawa
Rozliczenia i finanse Twojej firmy
Zapraszamy na stronę firmy Abicus będącej biurem rachunkowym. Warszawa jest miastem młodych ludzi, którzy zakładając firmę na początku po prostu nie jest stać na zatrudnienie i opłacenie wszystkich potrzebnych pracowników dlatego korzystają z takich instytucji, jak nasza. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na terenie centrum.
Satysfakcja klienta
http://www.divepolska.com/
Ponad 10 letnie doświadczenie i regularne poszerzanie bazy wiedzy, pozwala nam oferować przedsiębiorcom z różnych branży profesjonalne audyty jakości świadczonych przez pracowników firm usług. Proponujemy przeprowadzanie badań satysfakcji klientów, pracowników, a przede wszystkim - mystery shopping. Usługa tego typu polega na wcielenie się w rolę przeciętnego klienta i skorzystanie z usług sprzedawcy, a następnie wypełnienie ankiety o wrażeniach. Satysfakcja klienta to bowiem najbardziej skuteczna reklama.
Obsługa korespondencji
Unobrand - tworzenie wizytówki firmy
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw, zarówno z branży małych, jak i średnich podmiotów. Profesjonalna obsługa korespondencji przez Unobrand to swego rodzaju tworzenie wizytówki waszej firmy, która będzie następnie dostarczana do listy adresatów. Realizujemy dowolne nakłady kopert oraz dokumentacji, która będzie tworzyła ich zawartość.
Zakładanie spółki Europa
Pomagamy osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w trudnym i skomplikowanym, pod kątem prawnym, zadaniu, jakim jest zakładanie spółki z o.o. Dzięki specjalistom możliwe jest uzyskiwanie wszelkich potrzebnych dokumentów, a także składanie ich w odpowiednich instytucjach, co pozwala Wam zaoszczędzić czas.
Księgowość Warszawa
Świadczymy najwyższej jakości, profesjonalne usługi rachunkowe, w tym pełną księgowość. Warszawa jest miastem, w którym zyskujemy coraz większe uznanie i renomę. Dlatego też zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty biura. Wyróżniamy się najwyższą fachowością i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Serdecznie zapraszamy.