Blog » Gospodarka, finanse

Satysfakcja klienta
http://www.divepolska.com/
Ponad 10 letnie doświadczenie i regularne poszerzanie bazy wiedzy, pozwala nam oferować przedsiębiorcom z różnych branży profesjonalne audyty jakości świadczonych przez pracowników firm usług. Proponujemy przeprowadzanie badań satysfakcji klientów, pracowników, a przede wszystkim - mystery shopping. Usługa tego typu polega na wcielenie się w rolę przeciętnego klienta i skorzystanie z usług sprzedawcy, a następnie wypełnienie ankiety o wrażeniach. Satysfakcja klienta to bowiem najbardziej skuteczna reklama.
Korporacyjny Model Danych
Narzędzie IT dla korporacji
Przedsiębiorstwo proponuje narzędzie, które umożliwi zarządzanie informacjami w firmie. Możliwa jest konfiguracja informacji oraz zarządzanie merytoryczną treścią przez użytkowników. Dzięki temu, możliwy jest korporacyjny model danych, który umożliwi prowadzenie prac z aplikacji lub poprzez integrację z systemami.
Kancelaria radcy prawnego
Pomoc prawna
Kancelaria radcy prawnego LexVin w Warszawie to świetne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Jeśli zależy Tobie na profesjonalnych usługach, błyskawicznej realizacji zlecenia i najlepszych radach. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, potrzebujące pomocy prawnej, do zapoznania się oraz skorzystania z naszych wyjątkowych usług.
doradztwo podatkowe
Opinie, konsultacje oraz nadżór prawny
Prowadzona przez nas placówka mieści się w Warszawie i posiada 3 oddziały w innych miastach w Polsce. Doradztwo podatkowe to jeden z obszarów naszej działalności. W ramach tej usługi przeprowadzamy konsultacje, tworzymy opinie prawne, sprawujemy stały nadzór, a także świadczymy usługi związane ze sporządzaniem wniosków o interpretację.
zastosowanie papieru
Wykorzystanie różnych papierów
W zależności od tego, o jakim sektorze usług lub przemysłu mowa, zastosowanie papieru będzie przedstawiać się zgoła inaczej. W pracy biurowej przede wszystkim będzie chodzić o korespondencję, wydruki (zarówno notatek jak i rocznych raportów) oraz potrzeby działu księgowości. W przypadku rynku księgarskiego będą potrzebne nadające się na okładkę oraz wypełnienie książek.
księgowość
Głównym profilem naszej działalności jest księgowość. Obsługa ta dotyczy zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. W ramach naszych zadań zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczaniem deklaracji podatkowych, a także ewidencją ksiąg handlowych. Dodatkowo jesteśmy odpowiedzialni za wyliczanie urlopów i odpraw.
Skup złota Łódź
Lombard w Łodzi prowadzi bezpieczny i profesjonalny skup złota. Punkty, w których można oddać różnego rodzaju biżuterię ulokowane są w różnych miejscach w Łodzi, Płocku i Kutnie. Mogą w nich Państwo uzyskać naprawdę atrakcyjne warunki finansowe. Zachęcamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży i skupu!
Transfer pricing
WTS Saja - dokumentowanie cen transferowych
Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym, od 2000 roku podmioty działające w ramach jednej grupy kapitałowej, które dokonują transakcji pomiędzy sobą, zobowiązane są do przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Stworzenie bazy danych do transfer pricing wymaga wiedzy oraz doświadczenia, które gwarantuje Państwu WTS Saja.
Optymalizacje podatkowe
Planowanie i optymalizacja podatkowa
Jeżeli poszukujesz ekspertów, którzy zakres świadczonych usług byliby w stanie dostosować do Twoich, indywidualnych potrzeb, to z pewnością biuro księgowe Golden Tax stanie na wysokości zadania. Prowadzimy rachunki, obsługę kadrowo-płacową, świadczymy usługi consultingowe związane z zagadnieniami finansowymi, jak również przygotowujemy dla naszych Klientów dopasowane optymalizacje podatkowe, dające im w praktyce większą swobodę działania. Jeżeli takiego wsparcia oczekujesz - skontaktuj się z nami!
Biuro rachunkowe Wrocław cennik
Usługi księgowe we Wrocławiu cennik
Zastanawiasz się ile kosztuje rozliczenie pracownika? A może chcesz wiedzieć jaki jest koszt prowadzenia księgi przychodów i rozchodów? Biuro rachunkowe Exactly we Wrocławiu oferuje atrakcyjne ceny oraz jakościowe usługi księgowe prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Ponadto cennik biura podlega negocjacjom i zawsze jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb klienta.
usługi księgowe Malbork
Profesjonalna księgowość w Malborku
Zachęcamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Nova Finanse z Malborka, jaką zaprezentowaliśmy na naszej stronie internetowej, a wśród których znajdziecie liczne usługi księgowe. Cennik udostępniony został przez nas dla naszych klientów. Szczegóły realizowanych przez nas zleceń pozwolą Wam na znalezienie u nas odpowiedniej pomocy ze strony naszych doświadczonych i wyspecjalizowanych profesjonalistów. Zajmujemy się sporządzaniem zestawień podatkowych dla przedsiębiorstw, ale również prowadzimy księgi handlowe czy przychodów i rozchodów.
modernizacja przebudowa magazynów
Przebudowanie hali
Jesteśmy doświadczonymi wykonawcami, którzy od lat zajmują się modernizacją oraz stawianiem obiektów. Jeśli zastanawiasz się nad przebudową magazynów swojej firmy, zgłoś się do nas. Kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania oraz doboru oszczędnych metod i materiałów pozwoli Ci na zoptymalizowanie kosztów inwestycji.
Biuro ubezpieczeń
Agencja ubezpieczeń
Na polskim rynku istniejemy już od kilku lat, a nasze biuro ubezpieczeń świadczy szereg usług, między innymi polisy mieszkań i domów. Nasi doradcy znajdą najatrakcyjniejsze oferty, które zabezpieczą Cię w razie wypadku, choroby, czy też uszczerbku na zdrowiu. W systemie posiadamy wszystkie agencje, dlatego z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą polisę dla swoich potrzeb.