Blog » Gospodarka, finanse

biura rachunkowe warszawa
Rozliczenia i finanse Twojej firmy
Zapraszamy na stronę firmy Abicus będącej biurem rachunkowym. Warszawa jest miastem młodych ludzi, którzy zakładając firmę na początku po prostu nie jest stać na zatrudnienie i opłacenie wszystkich potrzebnych pracowników dlatego korzystają z takich instytucji, jak nasza. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na terenie centrum.
Kancelaria doradztwa podatkowego
Rzetelne analizy finansowe
Każdy, kto prowadzi duże przedsiębiorstwo lub działalność gospodarczą, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko jest odnaleźć się wśród skomplikowanych przepisów. Dlatego też WTS Saja proponuje wszystkim swoim klientom usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Ich pracownicy prowadzą księgi rachunkowe, przygotowuję wszelkie zeznania, a także deklaracje do urzędów. Dzięki temu właściciele firm mogą uniknąć wielu nieprzyjemności związanych z nieprawidłowościami w finansach.
Szkolenia BHP Bydgoszcz
Yellow Frog - przeprowadzamy szkolenia dla pracowników
Jedną z kluczowych propozycji, które przygotowało bydgoskie Biuro Rachunkowe Yellow Frog są szkolenia BHP. Są one kursami obowiązkowymi, wynikającymi z treści ustawy. Dotyczy to zarówno seminariów wstępnych, jak również okresowych, które powinien odbyć każdy pracownik. Nasi instruktorzy są w stanie przeprowadzić takie kursy, z uwzględnieniem charakterystyki danego sektora oraz grupy pracowników. Dbamy o to, aby przekazywana wiedza była przede wszystkim praktyczna i przekładała się na nieustanne ulepszanie warunków pracy.
firma sprzątająca biura warszawa
Profesjonalne sprzątanie Warszawa
Musisz zlecić komuś uporządkowanie swojej firmy? Dorian Warszawa to firma sprzątająca fachowo zajmująca się czyszczeniem pomieszczeń biurowych, zakładowych, hal i magazynów. Polecamy swoje usługi, ponieważ wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i środki czystości. Zadowolenie klienta jest naszą satysfakcją.
Ubezpieczenia transportowe
Pomoc w doborze ubezpieczeń dla przewoźników - DG Broker
Zajmujesz się zorganizowanym przewozem osób lub towarów? W takim razie powinieneś wybrać ubezpieczenia transportowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. W DG Broker pomożemy w wyborze polisy, która zabezpieczy Twoje interesy w sposób jak najbardziej kompleksowy. Ochrona w tej branży może dotyczyć zabezpieczenia przewożonego mienia w przypadkach kolizji drogowych, kradzieży czy innych awarii. Zajmujemy się taż zorganizowaniem ochrony przewoźnika od odpowiedzialności cywilnej, dotyczącej wszelkich strat.
Satysfakcja klienta
http://www.divepolska.com/
Ponad 10 letnie doświadczenie i regularne poszerzanie bazy wiedzy, pozwala nam oferować przedsiębiorcom z różnych branży profesjonalne audyty jakości świadczonych przez pracowników firm usług. Proponujemy przeprowadzanie badań satysfakcji klientów, pracowników, a przede wszystkim - mystery shopping. Usługa tego typu polega na wcielenie się w rolę przeciętnego klienta i skorzystanie z usług sprzedawcy, a następnie wypełnienie ankiety o wrażeniach. Satysfakcja klienta to bowiem najbardziej skuteczna reklama.
Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro
Sprzedawanie produktów w Internecie
Z najpopularniejszej i największej platformy handlowej w naszym kraju korzystają miliony Polaków. Dzięki naszym radom i sugestiom dowiesz się, jak zwiększyć sprzedaż na Allegro. Nie wystarczy tylko niska cena - by produkt wzbudził zainteresowanie musi być spełnionych kilka czynników, o których możesz przeczytać w naszych artykułach.