Blog » Gospodarka, finanse

biura rachunkowe warszawa
Rozliczenia i finanse Twojej firmy
Zapraszamy na stronę firmy Abicus będącej biurem rachunkowym. Warszawa jest miastem młodych ludzi, którzy zakładając firmę na początku po prostu nie jest stać na zatrudnienie i opłacenie wszystkich potrzebnych pracowników dlatego korzystają z takich instytucji, jak nasza. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na terenie centrum.
Satysfakcja klienta
http://www.divepolska.com/
Ponad 10 letnie doświadczenie i regularne poszerzanie bazy wiedzy, pozwala nam oferować przedsiębiorcom z różnych branży profesjonalne audyty jakości świadczonych przez pracowników firm usług. Proponujemy przeprowadzanie badań satysfakcji klientów, pracowników, a przede wszystkim - mystery shopping. Usługa tego typu polega na wcielenie się w rolę przeciętnego klienta i skorzystanie z usług sprzedawcy, a następnie wypełnienie ankiety o wrażeniach. Satysfakcja klienta to bowiem najbardziej skuteczna reklama.
Biuro tłumaczeń Olkusz
Nasze biuro tłumaczeń w Olkuszu zajmuje się wykonywaniem różnorodnych przekładów w wielu językach obcych. Dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze możemy dokonywać przekładów już w ponad 30 językach świata, dzięki czemu jesteśmy świadczyć usługi nawet najbardziej wymagającym klientom. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Obsługa korespondencji
Unobrand - tworzenie wizytówki firmy
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw, zarówno z branży małych, jak i średnich podmiotów. Profesjonalna obsługa korespondencji przez Unobrand to swego rodzaju tworzenie wizytówki waszej firmy, która będzie następnie dostarczana do listy adresatów. Realizujemy dowolne nakłady kopert oraz dokumentacji, która będzie tworzyła ich zawartość.
inwestowanie w emisje
Crowdfunding
Na stronie internetowej można łatwo i sprawnie odnaleźć wszystkie oferty publiczne akcji spółek, które poszukują funduszy na rozwój. Pozwala to na sprawne, łatwe i bezpieczne inwestowanie w emisje, nawiązując współpracę ze sprawdzonymi przedsiębiorstwami. Wystarczy się zapisać oraz opłacić wyznaczoną kwotę.