Blog » Gospodarka, finanse

biura rachunkowe warszawa
Rozliczenia i finanse Twojej firmy
Zapraszamy na stronę firmy Abicus będącej biurem rachunkowym. Warszawa jest miastem młodych ludzi, którzy zakładając firmę na początku po prostu nie jest stać na zatrudnienie i opłacenie wszystkich potrzebnych pracowników dlatego korzystają z takich instytucji, jak nasza. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na terenie centrum.
Kancelaria doradztwa podatkowego
Rzetelne analizy finansowe
Każdy, kto prowadzi duże przedsiębiorstwo lub działalność gospodarczą, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko jest odnaleźć się wśród skomplikowanych przepisów. Dlatego też WTS Saja proponuje wszystkim swoim klientom usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Ich pracownicy prowadzą księgi rachunkowe, przygotowuję wszelkie zeznania, a także deklaracje do urzędów. Dzięki temu właściciele firm mogą uniknąć wielu nieprzyjemności związanych z nieprawidłowościami w finansach.
Satysfakcja klienta
http://www.divepolska.com/
Ponad 10 letnie doświadczenie i regularne poszerzanie bazy wiedzy, pozwala nam oferować przedsiębiorcom z różnych branży profesjonalne audyty jakości świadczonych przez pracowników firm usług. Proponujemy przeprowadzanie badań satysfakcji klientów, pracowników, a przede wszystkim - mystery shopping. Usługa tego typu polega na wcielenie się w rolę przeciętnego klienta i skorzystanie z usług sprzedawcy, a następnie wypełnienie ankiety o wrażeniach. Satysfakcja klienta to bowiem najbardziej skuteczna reklama.
Folia pęcherzykowa
Folia do pakowania
Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości materiałów do pakowania, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Heiro. W naszym asortymencie znajduje się trwała folia pęcherzykowa , która pozwala na zabezpieczenie nawet najbardziej delikatnego towaru na czas przesyłki. Jest materiałem niezawodnym i trudnym do zniszczenia, który przetrwa każdą podróż, dbając o nienaruszenie zabezpieczonego produktu. Prezentujemy różne rozmiary materiału, dostępnego w niezwykle korzystnych cenach, co pozwoli na spełnienie wszystkich oczekiwań.
Sejfy na klucze
Szeroki wybór bezpiecznych sejfów
Jeśli w twojej firmie masz do czynienia z żywą gotówką lub innymi drogocennymi rzeczami warto zadbać o ich właściwe i dyskretne przechowywanie. W ofercie naszego sklepu posiadamy m.in. sejfy na klucze, pancerne, gabinetowe, hotelowe, depozytowe oraz kasjerki, skrytki do wmontowania w ścianę oraz kasy z pojedynczym i podwójnym dnem.
Ekspert kredytowy Olsztyn
Biuro kredytowe
Zajmuję się szukaniem najlepszych rozwiązań finansowych dla osób, które myślą o zakupie nowego mieszkania czy realizacji odkładanych planów. Jako doradca kredytowy znam realia i metody działania instytucji bankowych. Pomagam w ubieganiu się o kredyt hipoteczny na każdym etapie. Na życzenie klienta analizuję zapisy w umowie, wysyłam wnioski, wspieram w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Rozmowa z ekspertem pomoże rozwiać wątpliwości także klientom prowadzącym działalność gospodarczą, którzy myślą o leasingu.