Blog » Gospodarka, finanse

Satysfakcja klienta
http://www.divepolska.com/
Ponad 10 letnie doświadczenie i regularne poszerzanie bazy wiedzy, pozwala nam oferować przedsiębiorcom z różnych branży profesjonalne audyty jakości świadczonych przez pracowników firm usług. Proponujemy przeprowadzanie badań satysfakcji klientów, pracowników, a przede wszystkim - mystery shopping. Usługa tego typu polega na wcielenie się w rolę przeciętnego klienta i skorzystanie z usług sprzedawcy, a następnie wypełnienie ankiety o wrażeniach. Satysfakcja klienta to bowiem najbardziej skuteczna reklama.
Kancelaria radcy prawnego
Pomoc prawna
Kancelaria radcy prawnego LexVin w Warszawie to świetne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Jeśli zależy Tobie na profesjonalnych usługach, błyskawicznej realizacji zlecenia i najlepszych radach. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, potrzebujące pomocy prawnej, do zapoznania się oraz skorzystania z naszych wyjątkowych usług.
doradztwo podatkowe
Opinie, konsultacje oraz nadżór prawny
Prowadzona przez nas placówka mieści się w Warszawie i posiada 3 oddziały w innych miastach w Polsce. Doradztwo podatkowe to jeden z obszarów naszej działalności. W ramach tej usługi przeprowadzamy konsultacje, tworzymy opinie prawne, sprawujemy stały nadzór, a także świadczymy usługi związane ze sporządzaniem wniosków o interpretację.
zastosowanie papieru
Wykorzystanie różnych papierów
W zależności od tego, o jakim sektorze usług lub przemysłu mowa, zastosowanie papieru będzie przedstawiać się zgoła inaczej. W pracy biurowej przede wszystkim będzie chodzić o korespondencję, wydruki (zarówno notatek jak i rocznych raportów) oraz potrzeby działu księgowości. W przypadku rynku księgarskiego będą potrzebne nadające się na okładkę oraz wypełnienie książek.
Skup złota Łódź
Skup złota Łódź
Lombard w Łodzi prowadzi bezpieczny i profesjonalny skup złota. Punkty, w których można oddać różnego rodzaju biżuterię ulokowane są w różnych miejscach w Łodzi, Płocku i Kutnie. Mogą w nich Państwo uzyskać naprawdę atrakcyjne warunki finansowe. Zachęcamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży i skupu!
Transfer pricing
WTS Saja - dokumentowanie cen transferowych
Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym, od 2000 roku podmioty działające w ramach jednej grupy kapitałowej, które dokonują transakcji pomiędzy sobą, zobowiązane są do przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Stworzenie bazy danych do transfer pricing wymaga wiedzy oraz doświadczenia, które gwarantuje Państwu WTS Saja.
Biuro rachunkowe Wrocław cennik
Usługi księgowe we Wrocławiu cennik
Zastanawiasz się ile kosztuje rozliczenie pracownika? A może chcesz wiedzieć jaki jest koszt prowadzenia księgi przychodów i rozchodów? Biuro rachunkowe Exactly we Wrocławiu oferuje atrakcyjne ceny oraz jakościowe usługi księgowe prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Ponadto cennik biura podlega negocjacjom i zawsze jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb klienta.
Biuro ubezpieczeń
Agencja ubezpieczeń
Na polskim rynku istniejemy już od kilku lat, a nasze biuro ubezpieczeń świadczy szereg usług, między innymi polisy mieszkań i domów. Nasi doradcy znajdą najatrakcyjniejsze oferty, które zabezpieczą Cię w razie wypadku, choroby, czy też uszczerbku na zdrowiu. W systemie posiadamy wszystkie agencje, dlatego z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą polisę dla swoich potrzeb.
Tłumaczenia Kraków
Tłumaczenia Kraków
Naszą specjalnością są profesjonalne tłumaczenia. Kraków jest naszą siedzibą, jednak usługi świadczymy też drogą elektroniczną. Nasz wykwalifikowany zespół tłumaczy zapewnia tłumaczenia na niemal wszystkie języki świata. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń, ich rzetelność i korzystną cenę. Zapraszamy!
Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Tłumacz języka angielskiego Konrad Pawłowski
Konrad Pawłowski z KPTłumaczenia.pl to błyskawiczny, rzetelny tłumacz przysięgły języka angielskiego. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej oraz do sprawdzenia z naszej oferty, która jest niezwykle prosta i przejrzysta. Zachęcamy do wyboru naszej firmy - znakomitego tłumacza, który biegle włada wieloma językami świata. Prowadzimy również kursy oraz naukę języków obcych.