Blog » Produkty i usługi kulinarne

Artykuły rolno-spożywcze
Zdrowe produkty
Od lat zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Oferujemy w naszym sklepie internetowym m.in. artykuły rolno-spożywcze. Udowadniamy, że zdrowa żywność może być smaczna i dostępna w przystępnych cenach. Znajdą u nas Państwo m.in.: kasze, mąki, oleje, płatki owsiane, orkiszowe, migdałowe i ryżowe, ziarna i bakalie.
filiżanki do herbaty
filiżanki do herbaty
Serdecznie zapraszamy na stronę internetową naszego sklepu Złoty Widelec - zlotywidelec.pl. Propozycje, jakie tam Państwo znajdą to pięknie i stylowe serwisy porcelanowe, zestawy obiadowe, filiżanki do herbaty i kawy, czajniczki, dodatki kuchenne i wiele innych. Zapraszamy do zamawiania w firmie Złoty Widelec na zlotywidelec.pl.
Ryby słodkowodne online
Sklep z rybami i owocami morza
Oferujemy nie tylko owoce morza. Można u nas wygodnie zakupić również ryby słodkowodne online. Charakteryzują się delikatnym smakiem oraz aromatem, dlatego są chętnie wybierane przez konsumentów. Produkty wysyłane są w szczelnych opakowaniach utrzymujących niską temperaturę, co zapewnia ich świeżość.
Wyroby góralskie sklep internetowy
Produkty regionalne
Kochasz Podhale i tamtejszą kuchnię? Przedłuż swoją wizytę w tym regionie i zakup wyroby góralskie z naszego sklepu internetowego. W naszym asortymencie dostępne są konfitury, soki oraz miody powstałe na bazie naszych rodzimych, tajemnych receptur. Bezapelacyjnym królem naszej oferty jest jednak oscypek, czyli wędzony, owczy ser, który stanowi bazę dla wielu podhalańskich dań.
Soki tłoczone na zimno
Naturalne napoje NFC
Lato nadchodzi wielkimi krokami, co oznacza, że coraz częściej będziemy sięgać po wodę w celu prawidłowego nawodnienia. Soki tłoczone na zimno to świetna alternatywa dla dostępnych w sklepach napojów z ogromnymi ilościami cukrów, które zostały stworzone z zagęszczonych produktów. NFC mają w sobie duże pokłady witamin i mikroelementów.