Blog » Zabawa, Czas wolny, Imprezy, Integracja

Dekoracje na imprezę
Ozdoby na przyjęcie
Szykujesz przyjęcie z okazji urodzin, Sylwestra czy też tzw. baby shower? Przydadzą Ci się wyjątkowe dekoracje na imprezę. Oferujemy szeroki wybór asortymentu, w którym znajdziesz zarówno pojedyncze balony foliowe lub lateksowe, jak i całe girlandy z napisami. Dodatkowo, oferujemy całe tematyczne zestawy.
Zespół na wesele Kraków
Usługi na wesela
Szukają Państwo odpowiedniej grupy która poprowadzi wszystkich gości do tańca? Potrzebują Państwo usług profesjonalnego konferansjera? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego krakowskiego zespołu na wesele. Wykonujemy repertuar na który składają się wyłącznie znane i lubiane przeboje polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. Gramy je na takich instrumentach jak saksofon, gitara, perkusja i trzech innych. Ponadto oferujemy również profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie, które doskonale sprawdza się na dużych i małych salach.
Grzejniki na podczerwień
Innowacyjne systemy ogrzewania
Oferujemy najwyższej jakości innowacyjne systemy ogrzewania przestrzeni otwartych, półotwartych oraz pomieszczeń zamkniętych. Proponujemy ergonomiczne grzejniki na podczerwień, które doskonale sprawdzają się między innymi na tarasach czy w ogródkach restauracyjnych. Emitują przyjemne ciepło i niewielkie tylko ilości światła o lekko czerwonej barwie, a ich estetyczna konstrukcja i stonowana kolorystyka sprawia, że doskonale harmonizują z aranżacją przestrzeni w każdym stylu.