Blog » Zabawa, Czas wolny, Imprezy, Integracja

Zespół na wesele Kraków
Usługi na wesela
Szukają Państwo odpowiedniej grupy która poprowadzi wszystkich gości do tańca? Potrzebują Państwo usług profesjonalnego konferansjera? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego krakowskiego zespołu na wesele. Wykonujemy repertuar na który składają się wyłącznie znane i lubiane przeboje polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. Gramy je na takich instrumentach jak saksofon, gitara, perkusja i trzech innych. Ponadto oferujemy również profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie, które doskonale sprawdza się na dużych i małych salach.
Grzejniki na podczerwień
Innowacyjne systemy ogrzewania
Oferujemy najwyższej jakości innowacyjne systemy ogrzewania przestrzeni otwartych, półotwartych oraz pomieszczeń zamkniętych. Proponujemy ergonomiczne grzejniki na podczerwień, które doskonale sprawdzają się między innymi na tarasach czy w ogródkach restauracyjnych. Emitują przyjemne ciepło i niewielkie tylko ilości światła o lekko czerwonej barwie, a ich estetyczna konstrukcja i stonowana kolorystyka sprawia, że doskonale harmonizują z aranżacją przestrzeni w każdym stylu.
Lasertag Zielona Góra
Zabawa, las, celność i nie tylko
Nowoczesne atrakcje i imprezy na łonie natury są naszą specjalnością, ponieważ mamy w swojej ofercie niepowtarzalny - Lasertag. Już dziś możesz odwiedzić nas w Zielonej Górze i skorzystać z tych atrakcji. Nasza oferta dotyczy rozgrywki na świeżym powietrzu, w której dwie drużyny próbują wygrać. Zainteresowane osoby otrzymują przebrania i sztuczną broń. Nad zabawą czuwa instruktor, który nadzoruje bezpieczeństwo rozgrywki i sposób używania przez nas plastikowego uzbrojenia. Zapraszamy do leśnej zabawy, w której liczy się celność i spryt.