Blog » Pojazdy, Dostarczanie

Regeneracja turbin
Turbosprężarka do reperacji
Potrzebna Ci ekipa profesjonalistów, która zajmie się regeneracją turbiny Twojego samochodu? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Korzystamy z nowoczesnych doważarek wysokoobrotowych, które pozwalają nam szybko i rzetelnie zrealizować każde zlecenie. Zajmujemy się maszynami wykorzystywanymi w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także w maszynach budowlanych i rolniczych. Zapewniamy korzystne warunki handlowe, profesjonalną obsługę i szybką realizacje zlecenia.
Wciągarki
Solidne oraz przeznaczone do znacznych obciążeń wciągniki samochodowe prezentowane przez firmę Dragon Winch to gwarancja wyjątkowej funkcjonalności oraz niezawodności. Dzięki przeznaczeniu do pracy w różnego rodzaju warunkach terenowych, stanowią idealną pomoc przy sportach off-road. Zapraszamy - http://www.dragonwinch.pl/12-wyciagarki
Busy Holandia
Przewozy do Holandii
Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne busy. Holandia stanowi jeden z kierunków, w jakich kursują nasi doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy. Dzięki nam możliwe jest uzyskiwanie szybkiego, a jednocześnie bezpiecznego przewozu wybranych grup czy też osób. Znajdziecie u nas między innymi samochody wyposażone tak, by zapewnić Wam właściwy komfort i wygodę podczas wielogodzinnej podróży. Gwarantujemy naszym klientom najbardziej konkurencyjne ceny na przejazdy na rynku.
Części do roweru
www.rowery-colex.pl
W sklepie Colex znajdują się najlepsze części rowerowe. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości prezentowanych rozwiązań, gdyż pozyskujemy je wyłącznie od najlepszych producentów. Wprowadzamy do oferty klasyczne pozycje oraz najnowsze osiągnięcia i innowacyjne rozwiązania. Na bieżąco śledzimy zmiany w branży i staramy się posiadać jak najbardziej aktualną ofertę. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Możemy także udzielić Państwu porad przy doborze optymalnego osprzętu.
Produkcja konstrukcji stalowych
Rozwiązania dla energii wiatrowej
Produkcja konstrukcji stalowych to domena i główne zadanie firmy BVT. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki naszym usługom będą Państwo mogli zaopatrzyć się w doskonałe hale magazynowe, jak również różnego rodzaju stelaże, czy inne elementy budynków. Zapewniamy, że jesteśmy firmą niezwykle doświadczoną, a do z uwagi na fakt, iż produkcja konstrukcji stalowych już od late jest naszą główną specjalnością. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie z wykonanych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu.
Transport sanitarny
Przewóz chorych
Firma zajmująca się przewozem chorych z siedzibą we Wrocławiu. Transport sanitarny, który jest jednym z oferowanych świadczeń może się odbyć jedynie po dostarczeniu stosownego skierowania od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Możliwość skorzystania z przewozu występuje np. gdy pacjent musi się dostać do szpitala, w którym będzie się leczył w sposób stacjonarny.
Producent taśmociągów
Technologie Magnetyczne
Firma Technologie Magnetyczne niezmiennie od wielu lat oferuje profesjonalny sprzęt rolniczy o wyjątkowej jakości i trwałości. Między innymi w naszej ofercie znaleźć można taśmociągi, podajniki redler, czyszczalnie czy też innego rodzaju maszyny i urządzenia. Ponieważ nasze doświadczenie jest ogromne, oferujemy tylko sprawdzony i niezawodny sprzęt.
Wózki paletowe elektryczne
Paleciaki
Nasza firma to renomowana hurtownia wózków paletowych, zestawów kołowych, a także produktów do pakowania. W ofercie posiadamy jednak znacznie szerszy asortyment tego typu urządzeń, a w nim: wózki platformowe, podnośnikowe, dwukołowe transportowe, paleciaki elektryczne, czy żurawiki warsztatowe. Jeśli mają Państwo wątpliwości, który rodzaj wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie podpowiedzą najlepsze rozwiązanie.
Części do ciągników
Sklep z częściami rolniczymi
Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu Maniek, która zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości części do ciągników. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie hydrauliki siłowej, w tym przekładnie, a także pompy hamulcowe, elementy napędowe oraz wiele innych. Zapewniamy szeroki wybór produktów przeznaczonych do pojazdów różnego typu. Oferujemy korzystne ceny.
Klimatyzacja samochodowa Stargard
Seriws i naprawa klimatyzacji
By nie marznąć w aucie zimą, ani nie przegrzewać się latem, trzeba regularnie kontrolować stan układu chłodzenia. W naszym zakładzie w Stargardzie naprawimy zepsuty kompresor, uzupełnimy czynnik chłodzący, a także wymienimy filtr kabinowy i osuszacz. Klimatyzacja samochodowa to od ponad dwudziestu lat nasza specjalność - dzięki temu mamy w ofercie części wymienne do sprężarek, zarówno pochodzące z demontażu, jak i fabrycznie nowe. W ramach naszych usług zajmiemy się także cykliczną dezynfekcją, dzięki czemu nie będą Państwo narażeni na wdychanie bakterii.