Blog » Opieka zdrowotna

kozetki medyczne
Dobry stół do masowania
Tylko w ramach naszej oferty znajdziesz fantastyczne stoły do masażu, dzięki którym każdy masażysta oraz osoba, która jest masowana będą zadowoleni! Praktyczność, solidność konstrukcji oraz niezawodność w każdej sytuacji - to cechy naszego stołu. Wykorzystaj go już dziś, aby dowiedzieć się czym jest najwyższa jakość!
Cytologia Warszawa
Wiele Kobiet niezwykle długo zwleka z tym, aby udać się w końcu do ginekologa z trapiącym je problemem. Jednakże, kiedy już podejmą ten znaczący krok, często martwią się o to, czy poradzą sobie z prawidłowym odczytem wyniku cytologii. Otóż, na ogół nie istnieje taka potrzeba, bowiem to lekarz powinien udzielać takiej informacji, jednak na wszelki wypadek, szpital ibis dostarcza Państwu wszelkich niezbędnych wytycznych. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z wszystkimi informacjami.
catering dietetyczny warszawa tanio
Hello Dieta - catering dietetyczny w Legionowie
Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem zdrowszego stylu życia przy pomocy wykwalifikowanego kucharza, a także z pomocą wieloletniego doświadczenia. Hello Dieta to catering dietetyczny, który działa na terenie Legionowa oraz Warszawy. Przygotujemy najtańszy indywidualnie skomponowany jadłospis dla każdego naszego Klienta, dostarczając go w postaci pudełka pięć razy dziennie każdego dnia. W ofercie znajduje się wariant klasyczny, indywidualny, a także wegetariański dla osób nie jedzących żadnego mięsa.
Wybielanie zębów Poznań
Szukasz dentysty w Poznaniu? Prowadzimy doskonale wyposażone gabinety stomatologiczne, oferujące najlepszej jakości usługi, takie jak m.in. wybielanie zębów. Profesjonalizm oraz przyjazna atmosfera, eliminują stereotypy, z którym każdemu kojarzył się stomatolog. Nasze gabinety to przyjazne miejsce pod każdym względem - zapraszamy!
Leczenie narkomanii
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą centrum AKMED, którego specjalnością jest m.in. leczenie narkomanii. Nasza siedziba znajduje się w Wiśle, gdzie do Państwa dyspozycji pozostają doświadczeni lekarze i wykwalifikowane pielęgniarki. Pozwól nam Tobie pomóc! Zmień swoje życie i skontaktuj się z nami już dzisiaj!
Dermatolog Bydgoszcz
Gabinet dermatologiczny
W codziennym pędzie często zapominamy o prawidłowej i regularnej pielęgnacji naszego ciała. Warto jednak, by od czasu do czasu naszą skórę obejrzał dermatolog. Poprawne zdiagnozowanie schorzeń naskórka znacząco przyspiesz późniejszą terapię. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Bydgoszczy, dostępne są także konsultacje online.
Terapia mikroprądami
Elektroterapia
Usługi świadczone przez naszą firmę obejmują metody niekonwencjonalne takie jak terapia mikroprądami. Elektrody stosowane przy tym procesie muszą zostać przymocowane do klatki piersiowej, bicepsów oraz tricepsów. Możliwe jest także przylepienie ich do uszu oraz założenie bransoletek na nadgarstki. Wszystkie procesy kontrolowane są za pomocą urządzenia zwanym Healy.
Szkła progresywne
Okulary dla każdego
Mimo że coraz więcej ludzi używa okularów, narosło wokół nich wiele mitów. Jeden z nich głosi, że szkła progresywne nie są dla każdego. Prostujemy to niewłaściwie przekonanie: współcześnie można je stosować do korekcji zarówno krótkowzroczności, dalekowzroczności, jak i astygmatyzmu. Są też odpowiednie dla dzieci.
Fizjoterapia kobiet Wrocław
Wsparcie dla Pań
W ramach wsparcia świadczonego przez nasz gabinet we Wrocławiu, możliwa jest fizjoterapia kobiet. Dodatkowo, pomoc świadczona jest również osobom, które zmagają się z dolegliwościami urologicznymi. Możliwe jest również skorzystanie z opieki kierowanej do osób ciężarnych lub tych, które dopiero co urodziły.
Wyroby uciskowe
Artykuły przeciwżylakowe
Firma zapewnia szeroki wybór rajstop, pończoch i skarpet przeciwżylakowych, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dostępne wyroby uciskowe pozwalają na zapobieganie powstawania obrzęków spowodowanych siedzącym trybem życia, a także pomagają w rekonwalescencji po przebytych zabiegach związanych z zakrzepami.
liquid (cordyceps)
Produkty naturalne
Chińska roślina, liquid (cordyceps), jest od starożytności wykorzystywana do produkcji różnych środków. Na stronie internetowej dostępne są produkty, w których składzie jest to zioło. Preparaty mają formę kapsułek lub płynu. Przyjmuje się je doustnie. Najlepiej spożywać je rano, bezpośrednio po przebudzeniu, po wypiciu połowy szklanki ciepłej wody.
Ortezy
Stabilizatory stawów
W rehabilitacji współcześnie coraz częściej wykorzystujemy profesjonalne aparaty ortopedyczne. Takie stabilizatory bardzo skutecznie podtrzymują mięśnie oraz stawy, wspomagają ćwiczenia rehabilitacyjne i naukę chodzenia. Zachęcamy do skorzystania z oferty na najwyższej jakości ortezy, gorsety, obuwie ortopedyczne i wiele innych akcesoriów na choroby układu ruchu.
Inhalacje z soli fizjologicznej
Inhalacja na katar
Zadaniem naszych urządzeń jest wspomaganie pacjentów zmagających się z nieżytem nosa i innymi schorzeniami. Inhalacje z soli fizjologicznej mogą ułatwić pozbycie się lub rozrzedzenie wydzieliny blokującej drogi oddechowe. Proponujemy korzystanie z tej metody przez kilka dni, do trzech razy dziennie.