Blog » Kultura, Sztuka

Fotograf ślubny
Fotografia Śląsk
Uchwycenie odpowiedniego momentu, przedstawienie skrywanych emocji oraz chwil wzruszeń i radości. Oferta którą przyszłym małżonkom proponuje fotograf ślubny Michał Gajzner składa się z reportażu skróconego, pełnego bądź rozszerzonego, a także sesji narzeczeńskiej oraz plenerowej. Usługi świadczone są m.in. na terenie Częstochowy oraz okolic miasta. Zachęcamy do współpracy.
Profesjonalne zdjęcia nieruchomości
Sesja fotograficzna dla Twojego lokalu
Kupuje się oczami - dotyczy to ubrań, owoców, a także... domów! Jeśli zamierzasz sprzedać lokal czy mieszkanie, to profesjonalne zdjęcia nieruchomości są Ci absolutnie niezbędne. Wykonujemy fotografie, które wydobywają to co najlepsze z Twoich obiektów. Wpraw w zachwyt przyszłych nabywców i zobacz, jak dobre ujęcia podnoszą wartość całego domu!
Klarnet
Narzędzia muzyczne w orkiestrze
W instrumentach muzycznych wykorzystywanych w orkiestrach, ważny jest czysty dźwięk, jak i estetyka wykonania. Nasz klarnet posiada obie te cechy. Wykonany jest z drewna pierwszej jakości, które zostało poddane starannej obróbce. Dodatkowo do produktu dodajemy futerał, dzięki któremu przenoszenie instrumentu jest jeszcze wygodniejsze.
Zdjęcia do dokumentów Kraków
Fotografie legitymacyjne
Potrzebujesz zgodnego z wymogami urzędowymi zdjęcia do dokumentów? Zapraszamy do naszego studia w Krakowie. Wykonujemy fotografie poprawne nie tylko pod kątem użyteczności w dowodzie osobistym czy legitymacji, ale także uwzględniające walory estetyczne. W atelier proponujemy również sesje osobiste, ciążowe i noworodkowe.
Rękodzieło w nowym wydaniu
Ręcznie robione ozdoby
Jako niepowtarzalny prezent lub element dekoracyjny pokoju, sprawdzi się rękodzieło w nowym wydaniu. U producenta można zamówić dowolny wzór, który powstaje na płótnie. Obrazy, obecne w stałej ofercie, są wyraziste (ze względu na wykorzystywane kolory i dzikie zwierzęta, które widnieją na malunkach). Średnia wielkość obrazów sprawia, że nie dominują w przestrzeni.