Blog » Kultura, Sztuka

Fotograf ślubny
Fotografia Śląsk
Uchwycenie odpowiedniego momentu, przedstawienie skrywanych emocji oraz chwil wzruszeń i radości. Oferta którą przyszłym małżonkom proponuje fotograf ślubny Michał Gajzner składa się z reportażu skróconego, pełnego bądź rozszerzonego, a także sesji narzeczeńskiej oraz plenerowej. Usługi świadczone są m.in. na terenie Częstochowy oraz okolic miasta. Zachęcamy do współpracy.
Film na urodziny
Oryginalny prezent urodzinowy
Nie masz pomysłu na prezent? Skorzystaj z usług naszej firmy i przygotuj oryginalny podarunek, który bliska Ci osoba zapamięta na długo. Znajdziesz u nas personalizowany film na urodziny w czterech odsłonach. Dostępne są takie materiały wizualne jak Mafijny Taniec, Urodzinowe Porachunki, Tajemniczy posłaniec oraz Kryptonim Man.
Profesjonalne zdjęcia nieruchomości
Sesja fotograficzna dla Twojego lokalu
Kupuje się oczami - dotyczy to ubrań, owoców, a także... domów! Jeśli zamierzasz sprzedać lokal czy mieszkanie, to profesjonalne zdjęcia nieruchomości są Ci absolutnie niezbędne. Wykonujemy fotografie, które wydobywają to co najlepsze z Twoich obiektów. Wpraw w zachwyt przyszłych nabywców i zobacz, jak dobre ujęcia podnoszą wartość całego domu!