Blog » Kultura, Sztuka

Fotograf ślubny
Fotografia Śląsk
Uchwycenie odpowiedniego momentu, przedstawienie skrywanych emocji oraz chwil wzruszeń i radości. Oferta którą przyszłym małżonkom proponuje fotograf ślubny Michał Gajzner składa się z reportażu skróconego, pełnego bądź rozszerzonego, a także sesji narzeczeńskiej oraz plenerowej. Usługi świadczone są m.in. na terenie Częstochowy oraz okolic miasta. Zachęcamy do współpracy.
Profesjonalne zdjęcia nieruchomości
Sesja fotograficzna dla Twojego lokalu
Kupuje się oczami - dotyczy to ubrań, owoców, a także... domów! Jeśli zamierzasz sprzedać lokal czy mieszkanie, to profesjonalne zdjęcia nieruchomości są Ci absolutnie niezbędne. Wykonujemy fotografie, które wydobywają to co najlepsze z Twoich obiektów. Wpraw w zachwyt przyszłych nabywców i zobacz, jak dobre ujęcia podnoszą wartość całego domu!
Klarnet
Narzędzia muzyczne w orkiestrze
W instrumentach muzycznych wykorzystywanych w orkiestrach, ważny jest czysty dźwięk, jak i estetyka wykonania. Nasz klarnet posiada obie te cechy. Wykonany jest z drewna pierwszej jakości, które zostało poddane starannej obróbce. Dodatkowo do produktu dodajemy futerał, dzięki któremu przenoszenie instrumentu jest jeszcze wygodniejsze.
Zdjęcia do dokumentów Kraków
Fotografie legitymacyjne
Potrzebujesz zgodnego z wymogami urzędowymi zdjęcia do dokumentów? Zapraszamy do naszego studia w Krakowie. Wykonujemy fotografie poprawne nie tylko pod kątem użyteczności w dowodzie osobistym czy legitymacji, ale także uwzględniające walory estetyczne. W atelier proponujemy również sesje osobiste, ciążowe i noworodkowe.
Fotografia odzieży
Wszystkim tym, którzy poszukują specjalistów, tworzących zdjęcia z różnego typu uroczystości polecamy nasze profesjonalne studio fotograficzne. Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu. Przygotujemy dla naszych klientów nie tylko zdjęcia produktowe, ślubne czy sesje noworodkowe dla upamiętnienia tych niezwykle ważnych chwil w życiu każdego człowieka, ale również oferujemy wideofilmowanie. Za jego sprawą uzyskacie pamiątkę, jaka pozwoli Wam na odtwarzanie najważniejszych wydarzeń. Zapraszamy na nasza stronę internetową.
zdjęcia przemysłowe
Fotografie dla przemysłu
Domeną naszej firmy jest realizacja profesjonalnych usług fotograficznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim zdjęcia przemysłowe. Tego typu realizacje to doskonały sposób na zaprezentowanie swojego przedsiębiorstwa. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu fotograficznego.