Blog » Prawo, Administracja

Kancelaria prawnicza
Tematyka związana z windykacją
Nasze usługi to przede wszystkim doradztwo i consulting. Jako kancelaria prawnicza funkcjonujemy na bydgoskim rynku, udzielając porad prawnych w trybie stacjonarnym, telefonicznym i online. Zajmujemy się windykacją należności, która opiera się na prewencji, monitoringu transakcji i odzyskiwaniu długów.
radca prawny lębork
Świadczenie pomocy prawnej - Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska
Podczas postępowania sądowego warto skorzystać ze wsparcia prawnika. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska prowadzi porady prawne w Lęborku oraz reprezentuje klientów w sprawach rodzinnych, administracyjnych, karnych, cywilnych, gospodarczych, pracowniczych oraz odnoszących się do ubezpieczeń społecznych.
Zwalczanie pluskiew
Dezynsekcja może być w niektórych przypadkach bardzo czasochłonna i niestety czasem nieskuteczna. Jednak, jeśli zdecydują się Państwo na zastosowanie dostępnych w naszej ofercie preparatów na komary, karaluchy, czy też środki na prusaki mogą być Państwo pewni, że proces ten będzie niezwykle szybki w 100% skuteczny. Odkomarzanie lub zwalczanie pluskiew jest dzięki naszym produktom na bazie najlepszych, sprawdzonych w UE substancji chemicznych naprawdę proste! W nasze ofercie znajdą Państwo również produkty na pchły.