Blog » Prawo, Administracja

radca prawny lębork
Świadczenie pomocy prawnej - Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska
Podczas postępowania sądowego warto skorzystać ze wsparcia prawnika. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska prowadzi porady prawne w Lęborku oraz reprezentuje klientów w sprawach rodzinnych, administracyjnych, karnych, cywilnych, gospodarczych, pracowniczych oraz odnoszących się do ubezpieczeń społecznych.
Zwalczanie pluskiew
Dezynsekcja może być w niektórych przypadkach bardzo czasochłonna i niestety czasem nieskuteczna. Jednak, jeśli zdecydują się Państwo na zastosowanie dostępnych w naszej ofercie preparatów na komary, karaluchy, czy też środki na prusaki mogą być Państwo pewni, że proces ten będzie niezwykle szybki w 100% skuteczny. Odkomarzanie lub zwalczanie pluskiew jest dzięki naszym produktom na bazie najlepszych, sprawdzonych w UE substancji chemicznych naprawdę proste! W nasze ofercie znajdą Państwo również produkty na pchły.
Biura notarialne
Kancelaria notarialna
Zajmujemy się sporządzaniem dokumentów, takich jak akt poświadczenia dziedziczenia, testamenty, odpisy czy umowy sprzedaży nieruchomości. Biura notarialne spisują protokoły, dostarczając oświadczenia, sporządzają wpisy i odpisy wyciągów dokumentów, a także sporządzają projekty oświadczeń i dokumentów na żądanie stron.