Blog » Prawo, Administracja

Kancelaria adwokacka
Prawnik z Bydgoszczy
Nie tylko sprawy rozwodowe, ale także inne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, karnego, cywilnego i innych. Kancelaria adwokacka Doroty Paczkowskiej z Bydgoszczy oferuje wsparcie Klientów w formie opiniowania, tworzenia dokumentacji, czy też reprezentacji przed sądem. Prawnik poprowadzi sprawę zgodnie z obowiązującymi standardami.
Ochrona transportu
Zabezpieczenie ładunku
Zabezpiecz wartościowy ładunek dzięki instalowanym przez nas rozwiązaniom technologicznym. W dzisiejszym świecie ochrona transportu jest niezwykle istotną kwestią, która nie może być pominięta przez żadną firmę przewozową. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie pytań prosimy o kontakt.
zakład pogrzebowy
Usługi pogrzebowe
Tragedia rodzinna, jaką jest śmierć bliskiej osoby wymaga delikatności oraz profesjonalizmu. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo trudnym czasem jest organizacja pochówku. Dlatego nasz zakład pogrzebowy pragnie wspierać Państwa w sprawach formalnych, ale też w godnym przygotowaniu ciała. Oferujemy odbiór zmarłych z miejsca zgonu całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Notariusz Legionowo
Notariusz Legionowo
Jednym z najczęściej spotykanych problemów prawnych osób prywatnych jest kwestia niedopatrzeń podatkowych oraz płatniczych. Jednak, nie zawsze wynika to z zaniedbań, ale z niewiedzy dotyczącej tego, co może okazać się niezbędnym do uiszczenia wraz zakupem lub sprzedażą na przykład nieruchomości. Notariusz Bożena Strojnowska dostarcza swoim Klientom rozwiązań kompleksowych oraz w pełni dostosowanych do biznesowych potrzeb w Legionowie i okolicy.
Usługi krawieckie
Usługi krawieckie w Toruniu
Działająca na terenie Torunia firma Pralnia Combinath oferuje wysokiej jakości usługi krawieckie, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Gwarantujemy najlepsze wykonanie fraków, garniturów, spodni, a także damskich i męskich płaszczy i kurtek. Nasza odzież wyróżnia się oryginalną stylistyką i przykuwającym wzrok efektownym wykończeniem. Pracujący dla nas krawcy czerpią inspiracje z otaczającego świata, dzięki czemu mamy pewność, że sprostamy każdym gustom. Szyjemy również na miarę, dopasowując odzież idealnie do wymiarów Klienta.
Porady prawne Bydgoszcz
Kancelaria radcy prawnego w Bydgoszczy
Kancelaria radcy prawnego w Bydgoszczy oferuje porady prawne w wielu dziedzinach tej dyscypliny wiedzy. Świadczę pomoc w przypadku sporów konsumenckich i pracowniczych oraz przy wyjaśnianiu różnego rodzaju umów. Zajmuję się także sprawami rodzinnymi (np. spadkami), odszkodowaniami, jak również obsługujemy firmy w zakresie postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego (m.in. wnioski, skargi czy odwołania). Umożliwiam kontakt za pośrednictwem internetu, poprzez odpowiedni formularz kontaktowy. Zapraszam!