Blog » Prawo, Administracja

Kancelaria prawnicza
Tematyka związana z windykacją
Nasze usługi to przede wszystkim doradztwo i consulting. Jako kancelaria prawnicza funkcjonujemy na bydgoskim rynku, udzielając porad prawnych w trybie stacjonarnym, telefonicznym i online. Zajmujemy się windykacją należności, która opiera się na prewencji, monitoringu transakcji i odzyskiwaniu długów.
radca prawny lębork
Świadczenie pomocy prawnej - Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska
Podczas postępowania sądowego warto skorzystać ze wsparcia prawnika. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska prowadzi porady prawne w Lęborku oraz reprezentuje klientów w sprawach rodzinnych, administracyjnych, karnych, cywilnych, gospodarczych, pracowniczych oraz odnoszących się do ubezpieczeń społecznych.
Zwalczanie pluskiew
Dezynsekcja może być w niektórych przypadkach bardzo czasochłonna i niestety czasem nieskuteczna. Jednak, jeśli zdecydują się Państwo na zastosowanie dostępnych w naszej ofercie preparatów na komary, karaluchy, czy też środki na prusaki mogą być Państwo pewni, że proces ten będzie niezwykle szybki w 100% skuteczny. Odkomarzanie lub zwalczanie pluskiew jest dzięki naszym produktom na bazie najlepszych, sprawdzonych w UE substancji chemicznych naprawdę proste! W nasze ofercie znajdą Państwo również produkty na pchły.
Biura notarialne
Kancelaria notarialna
Zajmujemy się sporządzaniem dokumentów, takich jak akt poświadczenia dziedziczenia, testamenty, odpisy czy umowy sprzedaży nieruchomości. Biura notarialne spisują protokoły, dostarczając oświadczenia, sporządzają wpisy i odpisy wyciągów dokumentów, a także sporządzają projekty oświadczeń i dokumentów na żądanie stron.
Rozwody Szczecin
Usługi prawne
Oferowane przez naszą kancelarię usługi są skierowane zarówno do osób fizycznych, jak również przedsiębiorstw. Udzielamy porady prawne, sporządzamy pisma urzędowe, prowadzimy korespondencję z instytucjami publicznymi oraz reprezentujemy Klientów na procesach sądowych. W obszarze zainteresowań zawodowych naszych prawników znajdują się takie kwestie jak rozwody, sprawy karne, odszkodowania oraz zagadnienia kodeksu cywilnego. Pełna lista podejmowanych czynności znajduje się na stronie internetowej, więc zachęcamy do jej odwiedzenia.
http://notariusztorun.pl/
Wsparcie notarialne
Oferujemy wsparcie w zakresie wszelkich spraw, w których pomocny może okazać się notariusz. Świadczymy pomoc na terenie Torunia i okolic, m.in. w przechowywaniu wartościowych dokumentów, pieniędzy, poufnych danych zapisanych na nośnikach oraz sporządzaniu projektów aktów i oświadczeń, o które wnoszą strony.