Blog » Prawo, Administracja

Zwalczanie pluskiew
Zwalczanie pluskiew
Dezynsekcja może być w niektórych przypadkach bardzo czasochłonna i niestety czasem nieskuteczna. Jednak, jeśli zdecydują się Państwo na zastosowanie dostępnych w naszej ofercie preparatów na komary, karaluchy, czy też środki na prusaki mogą być Państwo pewni, że proces ten będzie niezwykle szybki w 100% skuteczny. Odkomarzanie lub zwalczanie pluskiew jest dzięki naszym produktom na bazie najlepszych, sprawdzonych w UE substancji chemicznych naprawdę proste! W nasze ofercie znajdą Państwo również produkty na pchły.
Kancelaria adwokacka
Prawnik z Bydgoszczy
Nie tylko sprawy rozwodowe, ale także inne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, karnego, cywilnego i innych. Kancelaria adwokacka Doroty Paczkowskiej z Bydgoszczy oferuje wsparcie Klientów w formie opiniowania, tworzenia dokumentacji, czy też reprezentacji przed sądem. Prawnik poprowadzi sprawę zgodnie z obowiązującymi standardami.
Ochrona transportu
Zabezpieczenie ładunku
Zabezpiecz wartościowy ładunek dzięki instalowanym przez nas rozwiązaniom technologicznym. W dzisiejszym świecie ochrona transportu jest niezwykle istotną kwestią, która nie może być pominięta przez żadną firmę przewozową. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie pytań prosimy o kontakt.
Obsługa prawna firm
Porady prawne
Funkcjonowanie przedsiębiorstwa na rynku uzależnione jest od wielu czynników. W kwestiach formalnych pomocni bywają specjaliści, którym zawodowo obsługa prawna firm nie jest obca. Tworzenie umów oraz prowadzenie negocjacji to niekiedy, zależnie od branży, trudne zadania, które wymagają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia kancelarii prawnych.
Inwentaryzacja przyrodnicza
Tringa
W obręb świadczonych przez firmę usług wchodzi inwentaryzacja przyrodnicza przedsięwzięcia, monitoring środowiska oraz analiza inwestycji. W ramach podjętych działań powstaje dokument obejmujący informacje o faunie i florze żyjącej w pobliżu miejsca budowy, a także lista wniosków z obserwacji terenu czy analiza dla kierunków zagospodarowania przestrzennego.
zakład pogrzebowy
Usługi pogrzebowe
Tragedia rodzinna, jaką jest śmierć bliskiej osoby wymaga delikatności oraz profesjonalizmu. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo trudnym czasem jest organizacja pochówku. Dlatego nasz zakład pogrzebowy pragnie wspierać Państwa w sprawach formalnych, ale też w godnym przygotowaniu ciała. Oferujemy odbiór zmarłych z miejsca zgonu całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Notariusz Legionowo
Notariusz Legionowo
Jednym z najczęściej spotykanych problemów prawnych osób prywatnych jest kwestia niedopatrzeń podatkowych oraz płatniczych. Jednak, nie zawsze wynika to z zaniedbań, ale z niewiedzy dotyczącej tego, co może okazać się niezbędnym do uiszczenia wraz zakupem lub sprzedażą na przykład nieruchomości. Notariusz Bożena Strojnowska dostarcza swoim Klientom rozwiązań kompleksowych oraz w pełni dostosowanych do biznesowych potrzeb w Legionowie i okolicy.
co wchodzi do masy spadkowej
Testament
Do podziału majątku spisanego w testamencie można podejść na kilka sposobów: w formie ugody sądowej czy notarialnej, jak również postępowania prawnego. Co wchodzi do masy spadkowej? Są to wszystkie prawa i obowiązki zapisane przed śmiercią, które powinni wypełnić osoby ubiegający się o dobra materialne.
Usługi krawieckie
Usługi krawieckie w Toruniu
Działająca na terenie Torunia firma Pralnia Combinath oferuje wysokiej jakości usługi krawieckie, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Gwarantujemy najlepsze wykonanie fraków, garniturów, spodni, a także damskich i męskich płaszczy i kurtek. Nasza odzież wyróżnia się oryginalną stylistyką i przykuwającym wzrok efektownym wykończeniem. Pracujący dla nas krawcy czerpią inspiracje z otaczającego świata, dzięki czemu mamy pewność, że sprostamy każdym gustom. Szyjemy również na miarę, dopasowując odzież idealnie do wymiarów Klienta.