Blog » Zajęcia dodatkowe

przedszkole prywatne
przedszkole prywatne
Twoja pociecha zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego kiedy chcesz wrócić do pracy, zdecyduj się na przedszkole prywatne. Nasza placówka dostosowuje zajęcia do grup wiekowych dzieci, podzielonych na grupy 3-, 4- i 5-cio letnie. Proponujemy podstawowe zajęcia takie jak język angielski, logopedię, rytmikę i gimnastykę korekcyjną.
Drewniane zabawki dla dzieci
Zabwki z drewna dla dzieci
Zapraszamy do odwiedzenia ciekawych propozycji artykułów dla maluszków i nieco starszych dzieci. W asortymencie proponujemy drewniane zabawki dla dzieci, które są bezpieczne i dobrze wykonane. Zabawki służą nie tylko do gier i wypełnienia czasu maluchom, ale także rozwijaniu ich wyobraźni i nauki chęci poznawania świata. Chcesz poznać naszą pełną ofertę? W takim razie nasza odwiedź nasz sklep!
LEGO dla dorosłych
Najpopularniejsze klocki na świecie - LEGO
Niektóre zabawki są na tyle wytrzymałe i atrakcyjne, że bawią kolejne pokolenia. Można do nich zaliczyć klocki LEGO dla dzieci, z których da się zbudować nie tylko pojazd czy miasto, pokazane na opakowaniu danego zestawu. Możliwości tworzenia są praktycznie nieograniczone, co z chęcią wykorzystują nie tylko najmłodsi, ale również ich rodzice.
Otulacz do fotelika
Fipoli
Proponujemy komfortowe produkty dla dzieci. Otulacz do fotelika jest wyposażony w ciepły i przyjemny w dotyku kocyk. Dzięki wygodnej konstrukcji można go rozpiąć, aby uniknąć przegrzania malucha. Produkt posiada praktyczną regulację przy kapturze, można go więc dopasować do aktualnych warunków pogodowych.