Blog » Zajęcia dodatkowe

przedszkole prywatne
przedszkole prywatne
Twoja pociecha zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego kiedy chcesz wrócić do pracy, zdecyduj się na przedszkole prywatne. Nasza placówka dostosowuje zajęcia do grup wiekowych dzieci, podzielonych na grupy 3-, 4- i 5-cio letnie. Proponujemy podstawowe zajęcia takie jak język angielski, logopedię, rytmikę i gimnastykę korekcyjną.
Otulacz
Otulacz
Poszukujesz skutecznego sposobu na zapewnienie swojemu dziecku spokojnego snu? Otulacz z naszego sklepu pozwala zawinąć je w kokonik, który daje ciepło i poczucie bezpieczeństwa, jaki maluch zna z brzucha mamy. Nasze rożki rozwiązują problem nocnych kłopotów niemowląt z zaśnięciem. Dzieci w beciku, otulone bawełnianym materiałem, zasypiają w mgnieniu oka, a dzięki dodatkowi elastanu, wciąż mają przestrzeń na naturalne ruchy nóżkami. Dwustronny suwak umożliwia rodzicom przewijać noworodka bez wybudzania go.
Dekoracje do pokoju
Mukaki
Pokój dziecięcy powinien być urządzony tak, aby emanować radosną i przyjazną atmosferą. Dziecko powinno czuć się w nim bezpiecznie. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą w niej Państwo nie tylko wygodne, piękne i solidne mebelki, ale także dekoracje do pokoju dziecięcego. Dzięki nim urządzą Państwo swojemu dziecku wspaniałe miejsce do zabawy i do odpoczynku. Nasze dekoracje do pokoju dziecięcego są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia dziecka materiałów, które są dodatkowo bajecznie kolorowe.
Akcesoria dla dzieci
Akcesoria przeznaczone dla dzieci
Już niedługo zostaniecie rodzicami? Zależy Wam na tym, aby na czas stworzyć pełną wyprawkę - bezpieczną i komfortową w użytkowaniu zarówno dla Was, jak i dla maleństwa? Jeżeli tak, to doskonałym wyborem okaże się dla Was inwestycja w sprawdzone akcesoria dla dzieci. Nasz sklep internetowy posiada wyłącznie te starannie wyselekcjonowane i pochodzące od cenionych w branży producentów, dzięki czemu Wasze niemowlaki będą miały zapewnioną doskonałą opiekę każdego dnia. Posiadamy zarówno zabawki, jak i bardzo przydatny sprzęt.
Drewniane zabawki dla dzieci
Zabwki z drewna dla dzieci
Zapraszamy do odwiedzenia ciekawych propozycji artykułów dla maluszków i nieco starszych dzieci. W asortymencie proponujemy drewniane zabawki dla dzieci, które są bezpieczne i dobrze wykonane. Zabawki służą nie tylko do gier i wypełnienia czasu maluchom, ale także rozwijaniu ich wyobraźni i nauki chęci poznawania świata. Chcesz poznać naszą pełną ofertę? W takim razie nasza odwiedź nasz sklep!
LEGO dla dorosłych
Najpopularniejsze klocki na świecie - LEGO
Niektóre zabawki są na tyle wytrzymałe i atrakcyjne, że bawią kolejne pokolenia. Można do nich zaliczyć klocki LEGO dla dzieci, z których da się zbudować nie tylko pojazd czy miasto, pokazane na opakowaniu danego zestawu. Możliwości tworzenia są praktycznie nieograniczone, co z chęcią wykorzystują nie tylko najmłodsi, ale również ich rodzice.