Blog » Zajęcia dodatkowe

przedszkole prywatne
przedszkole prywatne
Twoja pociecha zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego kiedy chcesz wrócić do pracy, zdecyduj się na przedszkole prywatne. Nasza placówka dostosowuje zajęcia do grup wiekowych dzieci, podzielonych na grupy 3-, 4- i 5-cio letnie. Proponujemy podstawowe zajęcia takie jak język angielski, logopedię, rytmikę i gimnastykę korekcyjną.
Akcesoria dla dzieci
Akcesoria przeznaczone dla dzieci
Już niedługo zostaniecie rodzicami? Zależy Wam na tym, aby na czas stworzyć pełną wyprawkę - bezpieczną i komfortową w użytkowaniu zarówno dla Was, jak i dla maleństwa? Jeżeli tak, to doskonałym wyborem okaże się dla Was inwestycja w sprawdzone akcesoria dla dzieci. Nasz sklep internetowy posiada wyłącznie te starannie wyselekcjonowane i pochodzące od cenionych w branży producentów, dzięki czemu Wasze niemowlaki będą miały zapewnioną doskonałą opiekę każdego dnia. Posiadamy zarówno zabawki, jak i bardzo przydatny sprzęt.
Drewniane zabawki dla dzieci
Zabwki z drewna dla dzieci
Zapraszamy do odwiedzenia ciekawych propozycji artykułów dla maluszków i nieco starszych dzieci. W asortymencie proponujemy drewniane zabawki dla dzieci, które są bezpieczne i dobrze wykonane. Zabawki służą nie tylko do gier i wypełnienia czasu maluchom, ale także rozwijaniu ich wyobraźni i nauki chęci poznawania świata. Chcesz poznać naszą pełną ofertę? W takim razie nasza odwiedź nasz sklep!
LEGO dla dorosłych
Najpopularniejsze klocki na świecie - LEGO
Niektóre zabawki są na tyle wytrzymałe i atrakcyjne, że bawią kolejne pokolenia. Można do nich zaliczyć klocki LEGO dla dzieci, z których da się zbudować nie tylko pojazd czy miasto, pokazane na opakowaniu danego zestawu. Możliwości tworzenia są praktycznie nieograniczone, co z chęcią wykorzystują nie tylko najmłodsi, ale również ich rodzice.
Łóżko dziecięce z misiem
Bello4Baby
Pragniemy spełniać marzenia najmłodszych oraz ich rodziców - zapraszamy do sklepu, w którym zakupicie Państwo wymarzone łóżeczko dziecięce z misiem, które zapewni komfort i bezpieczeństwo każdemu maluchowi. Prezentowane rozwiązania są niezwykle wytrzymałe i zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone. Zapewniamy bardzo rozbudowany asortyment wyrobów, które imponują również jakością wykonania - są bardzo atrakcyjne wizualnie i z całą pewnością staną się prawdziwym miejscem relaksu malucha, gwarantując mu zdrowy sen.
Otulacz do fotelika
Fipoli
Proponujemy komfortowe produkty dla dzieci. Otulacz do fotelika jest wyposażony w ciepły i przyjemny w dotyku kocyk. Dzięki wygodnej konstrukcji można go rozpiąć, aby uniknąć przegrzania malucha. Produkt posiada praktyczną regulację przy kapturze, można go więc dopasować do aktualnych warunków pogodowych.