Blog » Rozwój osobisty, szkolenia, nauka

Szkoły Policealne Kraków
Zajęcia i kursy dla dorosłych z Canova
Odwiedź naszą stronę internetową i już teraz sprawdź co do zaoferowania ma Ci Centrum Kształcenia Canova. Nasze szkoły policealne w Krakowie to możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz wiedzy do wykonywania takiego zawodu jak florysta, opiekun osoby starszej czy technik usług kosmetycznych. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji.
Kurs rysunku Kraków
Rozwój osobowości i wyobraźni
Niewiele osób jest świadomych, że kurs rysunku to nie tylko szkolenie technicznych umiejętności, ale również rozwijanie własnej osobowości. Instruktorzy pracujący w naszej krakowskiej szkole zwracają uwagę na indywidualne preferencje kursantów, dzięki czemu sa oni w stanie sprostać oczekiwaniom ich talentu. Dbamy również o to, aby usprawnienie pracy z ołówkiem pomogło im w codziennych działaniach. Staramy się także pokazać nowy sposób patrzenia i dostrzegania procesów znajdujących się w otoczeniu.
Architekt Łódź
Najnowsze projekty wnętrz są bardzo popularne. Biuro projektowe Tamizo Łódź w którym pracują architekci śledzi wszelkie nowinki techniczne i tworze coraz lepsze projekty. Na życzenie klienta dokonywane są modyfikacje. W tym Tamizo Architects powstają głównie projekty domów nowoczesnych. Konstruowane są tutaj najrozmaitsze bryły i kształty.