Blog » Rozwój osobisty, szkolenia, nauka

Szkoły Policealne Kraków
Zajęcia i kursy dla dorosłych z Canova
Odwiedź naszą stronę internetową i już teraz sprawdź co do zaoferowania ma Ci Centrum Kształcenia Canova. Nasze szkoły policealne w Krakowie to możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz wiedzy do wykonywania takiego zawodu jak florysta, opiekun osoby starszej czy technik usług kosmetycznych. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji.
Kurs rysunku Kraków
Rozwój osobowości i wyobraźni
Niewiele osób jest świadomych, że kurs rysunku to nie tylko szkolenie technicznych umiejętności, ale również rozwijanie własnej osobowości. Instruktorzy pracujący w naszej krakowskiej szkole zwracają uwagę na indywidualne preferencje kursantów, dzięki czemu sa oni w stanie sprostać oczekiwaniom ich talentu. Dbamy również o to, aby usprawnienie pracy z ołówkiem pomogło im w codziennych działaniach. Staramy się także pokazać nowy sposób patrzenia i dostrzegania procesów znajdujących się w otoczeniu.
Produkcja asfaltu
O czym należy pamiętać produkując asfalt?
Jezdnia to obszar, po którym samochody mogą poruszać się z naprawdę dynamicznymi i dużymi prędkościami. Istotna jest wtedy przyczepność, stabilne warunki jazdy oraz możliwie płaski teren. To wszystko uwzględnia się jeszcze na wczesnych etapach, by produkcja asfaltu była nastawiona na maksymalne bezpieczeństwo użytkownika drogi.
Biuro obsługi cudzoziemców
Praca dla osób z zagranicy
Jako agencja pracy prowadzimy biuro obsługi cudzoziemców znajdujące się w Łodzi. Oferujemy pomoc w uzyskaniu zaproszenia lub zezwolenia na pobyt wszystkim osobom z zagranicy, które chciałyby legalnie pracować na terenie Polski. Zapewniamy dostęp do atrakcyjnych ofert pracy oraz zajmujemy się wszelkimi kwestiami formalnymi i prawnymi.
Kurs instruktora strzelectwa
Szkolenia dla instruktorów
Firma organizuje szkolenia dla osób, które chciałyby prowadzić zajęcia sportowe z wykorzystaniem broni palnej. Dostępny jest między innymi kurs instruktora strzelectwa, który kończy się zdobyciem legitymacji i stosownych uprawnień. Zajęcia mają charakter teoretyczny i praktyczny. Szkolenie może zostać sfinansowane ze środków urzędu pracy.