Blog » Rozwój osobisty, szkolenia, nauka

Szkoły Policealne Kraków
Zajęcia i kursy dla dorosłych z Canova
Odwiedź naszą stronę internetową i już teraz sprawdź co do zaoferowania ma Ci Centrum Kształcenia Canova. Nasze szkoły policealne w Krakowie to możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz wiedzy do wykonywania takiego zawodu jak florysta, opiekun osoby starszej czy technik usług kosmetycznych. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji.
Kurs rysunku Kraków
Rozwój osobowości i wyobraźni
Niewiele osób jest świadomych, że kurs rysunku to nie tylko szkolenie technicznych umiejętności, ale również rozwijanie własnej osobowości. Instruktorzy pracujący w naszej krakowskiej szkole zwracają uwagę na indywidualne preferencje kursantów, dzięki czemu sa oni w stanie sprostać oczekiwaniom ich talentu. Dbamy również o to, aby usprawnienie pracy z ołówkiem pomogło im w codziennych działaniach. Staramy się także pokazać nowy sposób patrzenia i dostrzegania procesów znajdujących się w otoczeniu.
FCE
Certyfikat znajomości języka angielskiego
Kursy językowe to bardzo ważny element w CV, ale także przepustka do studiowania za granicą i brania udziału w wymianach międzynarodowych. Jeśli chcesz zdobyć certyfikat potwierdzający Twoje zdolności językowe, podejdź do FCE. Egzamin składa się z części pisemnej i ustnej, a po jego zdaniu zyskujesz dokument uznawany między innymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Urząd Służby Celnej.
Wzory CV
Wzór curriculum vitae
Jeśli męczy Ciebie tworzenie dokumentów aplikacyjnych, sprawdź naszą ofertę. Oferujemy gotowe wzory CV, które w atrakcyjny sposób zaprezentują potencjalnemu pracodawcy Twoje zawodowe osiągnięcia. Kształt i wygląd życiorysu możemy dopasować do stanowiska, o które chcesz się ubiegać podczas procesu rekrutacji.