Blog » Wszystko o sporcie, Fitness

Rękawice bokserskie
Lord4Sport
Stanowią jedną z najistotniejszych zabezpieczeń, chroniących przed kontuzją nie tylko staw i kości nadgarstka, ale również kości placów. Rękawice bokserskie, które znalazły się w naszej ofercie, zostały w taki sposób przygotowane, aby dzięki właściwemu zapięciu stabilnie układały się na dłoni oraz współpracowały z ruchami zawodnika. Ich odpowiednie wypełnienie pozwala na amortyzowanie uderzeń. Ponadto, większość par, które znalazły się w naszej ofercie sprzedaży, została wzbogacana funkcjonalnymi otworami umożliwiającymi stała i efektywna cyrkulację powietrza.
Opony rowerowe
Opony do roweru
W naszym asortymencie znajdują się również akcesoria producentów znanych i lubianych marek, które to oferują bezpieczne rozwiązania technologiczne i jakościowe. Opony rowerowe, które udostępniamy, to przede wszystkim atrakcyjna cena, wysoka jakość oraz niezawodność w każdej sytuacji. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty!
Treningi piłkarskie dla dzieci
Sport malucha
Miejsce, w którym dziecko może się wykrzyczeć, wybiegać, wybawić, a jednocześnie zadbać o swoje zdrowie i nabywanie nowych umiejętności? Polecamy treningi piłkarskie dla dzieci, podczas których przygotowujemy młodych sportowców do przyszłej kariery. Dla osób zainteresowanych wyłącznie zabawą i bezpieczeństwem swoich pociech, przygotowaliśmy zajęcia, które uczą współpracy i zdrowej rywalizacji. Trening piłki nożnej dla dzieci, pozwala im spożytkować energię w zdrowy i nikomu nie przeszkadzający sposób.